منطقه 6 عمليات انتقال گاز
پایان ختم 240 روزه قرائت قرآن کریم در منطقه شش عملیات انتقال گاز همزمان با اعیاد قربان تا غدیر به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، ختم 240 روزه قرائت قرآن کریم با مشارکت کارکنان و خانواده های ایشان در روز سه شنبه 22 مرداد ماه 1398 همزمان با اعیاد قربان و غدیر به پایان رسید و در طول این مدت آیات کلام الهی 120 بار ختم شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، ختم 240 روزه قرائت قرآن کریم با مشارکت کارکنان و خانواده های ایشان در روز سه شنبه 22 مرداد ماه 1398 همزمان با اعیاد قربان و غدیر به پایان رسید و در طول این مدت آیات کلام الهی 120 بار ختم شد.

مسئول دارالقرآن الکریم منطقه با اعلام این که طرح "همراه با خدا" در روز یکشنبه 25 آذرماه 1397 آغاز شده بود،ر گفت: بسیار خوشحالیم که خداوند متعال توفیقمان داد تا بتوانیم از طریق این برکت الهی( قرآن) با کارکنان و خانواده های ایشان در ارتباط باشیم.

وی ضمن تشکر و قدردانی از استقبال و مشارکت با شکوه همکاران در طرح" همراه با خدا" گفت: در این طرح  

120 نفر در 240 روز 120 بار قرآن را ختم کردند، بطوریکه هر یک از شرکت کنندگان هر روز یک نیم حزب را خوانده و هر دو روز یک ختم انجام می شد و در پایان دوره یک ختم کامل قرآن کریم توسط هر شخصی انجام می شد.

وی در ادامه از اعضای دارالقرآن الکریم و روابط عمومی منطقه که در برنامه ریزی و اجرای این طرح همکاری داشته اند، تشکر کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم با مشارکت کارکنان و خانواده های ایشان دور دوم این طرح را نیز با توکل بر خداوند متعال انجام دهیم و از برکات آیات الهی بهره مند شویم.

مسئول دارالقرآن الکریم منطقه از برگزاری برنامه پایانی این مراسم همزمان با همایش نوگلان قرآنی نیز اشاره کرد و گفت: در این مراسم ضمن قرائت ختم دعای قرآن کریم، به دو نفر از شرکت کنندگان نیز به قید قرعه(کوروش اسلامی و سید حسن موسوی) دو هدیه نفیس( قلم قرآنی) اهدا گردید.

وی در پایان افزود : برنامه ختم قرائت قرآن کریم در روز 22 مرداد 98 ه اتمام رسید.