منطقه 6 عمليات انتقال گاز
برگزاری مراسم جشن انقلاب شکوهمند اسلامی و ولادت حضرت زهرا (س) در ایرانشهر به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، به مناسبت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم جشنی با حضور پر شور کارکنان و خانواده های محترم مستقر در شهرستان ایرانشهر در سالن آمفی تئاتر دانشگاه ولایت این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، به مناسبت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم جشنی با حضور پر شور کارکنان و خانواده های محترم مستقر در شهرستان ایرانشهر در سالن آمفی تئاتر دانشگاه ولایت این شهر برگزار شد.

این مراسم که در یک فضای شاد و با اجرای گروه های  هنری رقص شمشیر سیستانی، دف نوازی ، طنز و تجلیل از دانش آموزان برتر و ... همراه بود، مهندس گودرزی مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی به کارکنان و خانواده ها و مدعوین مراسم، طلعیه دهه پنجم انقلاب و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و همچنین بهار طبیعت و عید نوروز را پیشاپیش تبریک گفت و در ادامه پیام تقدیر و تشکر مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران را به کارکنان و خانواده های ایشان اعلام کرد.

مدیر منطقه به توجه و اهتمام جدی دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به توسعه زیرساختها در اقصی نقاط کشور و با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته جنوب و جنوب شرق ایران عزیز اشاره نموده و اظهار داشت: با انتقال گاز به شهرستانهای ایرانشهر و زاهدان و نیروگاههای استان تحول ارزشمندی در رشد اقتصادی، رفاه مردم و حفظ محیط زیست انجام شده و انشااله در آینده نزدیک با انتقال گاز و گازرسانی به سایر شهرستانهای استان سیستان و بلوچستان شاهد رونق و شکوفایی استان باشیم و همه ما باید خدای متعال را شاکر باشیم که فرصت خدمت رسانی به مردم را در این صنعت مهم و استراتژیک به ما عنایت کرده است .

مهندس گودرزی در ادامه ضمن تشکر از خانواده های همکاران و یادآوری نقش بی بدیل آنها در انتقال گاز  به تجلیل از دانش آموزان و فرزندان برتر همکاران پرداخت و گفت: انتظار داریم هم والدین فرزندان و هم به نوعی شورای فرهنگی منطقه برنامه ریزی و توجه جدی به موضوع آموزش و پرورش دانش آموزان عزیز داشته باشند تا به کمک خداوند متعال شاهد موفقیت و پیشرفت فرزندان کارکنان در این حوزه باشیم.

وی در پایان از زحمات و تلاشهای همکاران واحدهای خدمات اجتماعی و رفاهی، حراست، امور مالی و مرکز بهره برداری خطوط لوله ایرانشهر که با  واحد روابط عمومی منطقه در برگزاری جشن  همکاری داشته اند تقدیر و تشکر  کرد.