منطقه 6 عمليات انتقال گاز
تقدیر معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش از مدیر و کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش، طی مراسمی از مشارکت مدیر و کارکنان منطقه در راه اندازی فازهای سه گانه پالایشگاه ستاره خلیج فارس قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش، طی مراسمی از مشارکت مدیر و کارکنان منطقه در راه اندازی فازهای سه گانه پالایشگاه ستاره خلیج فارس قدردانی کرد.

این مراسم که به مناسبت روز مهندس با حضور مدیران شرکتهای صنعت نفت استان هرمزگان در محل پالایشگاه ستاره خلیج فارس برگزار شد از مجموعه هایی که در راه اندازی فازهای سه گانه پالایشگاه ستاره ی خلیج فارس مشارکت داشته اند تجلیل بعمل آمد.

در این حکم آمده است :

جناب آقای مهندس گودرزی

مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز

بی شک بهره برداری از فاز های سه گانه ی پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین دستاورد پالایشی کشور و تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی مرهون مشارکت ، همدلی و همراهی جنابعالی و مجموعه تحت مدیریت تان بوده است . از این رو بر خود لازم می دانم از همکاری های صمیمانه ، تدبیر و نگاه بسیط جنابعالی و همکاران محترم در راستای نیل به توفیقات امروز این پالایشگاه نهایت تشکر و امتنان را داشته باشم .

با تقدیر از همت بلندتان در کنار خانواده محترم برای تان سلامتی ، عزت و سربلندی از درگاه خدواند مهربان تقاضا دارم .

 

                                                                                        علیرضا صادق آبادی

                                                             معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش

                                                                                           اسفند 1397