منطقه 6 عمليات انتقال گاز
اعلام برنامه های ماه رمضان در منطقه شش عملیات انتقال گاز به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، رئیس روابط عمومی منطقه از اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت ترویج علوم قرآنی در بین کارکنان و خانواده ها در ماه ضیافت الهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، رئیس روابط عمومی منطقه از اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت ترویج علوم قرآنی در بین کارکنان و خانواده ها در ماه ضیافت الهی خبر داد.

روح اله خدری ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه نزول ایات الهی، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در دارالقرآن الکریم منطقه در جهت توسعه و ترویج معارف و انس بیشتر با قرآن کریم و همچنین ترویج فرهنگ علوم قرآنی در بین کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان، برنامه های ماه رمضان با حضور حداکثری برگزار خواهد شد.

خدری به برگزاری دوره آموزشی اخلاق در قرآن کریم، طرح ختم قرائت قرآن کریم ویژه ماه رمضان، محفل انس با قران کریم، مسابقه نقاشی فرزندان کارکنان، مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان و همسران کارکنان و سخنرانی ائمه جماعات نمازخانه های سطح منطقه بعد از اقامه نماز ظهر از دیگر برنامه هاست.

وی به برگزاری دوره آموزشی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه برادران و خواهران بعد از اقامه نمازجماعت ظهر و عصر در نمازخانه مرکزی پرداخت و گفت: این دوره با حضور یکی از اساتید برجسته علوم قرآنی در استان هرمزگان بصورت روزانه به مدت 30 دقیقه برگزار می گردد.

رئیس روابط عمومی منطقه همچنین به برگزاری مراسم شبهای احیاء و محفل قرائت قرآن کریم ویژه خواهران و برادران در مسجدالهادی علیه السلام شهرک فجر نیز اشاره کرد و گفت: مراسم شهادت امیرالمومین علیه السلام در نمازخانه مرکزی برگزار خواهد شد.