منطقه 6 عمليات انتقال گاز
نشیت صمیمی مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز با بانوان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) 

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن نشست صمیمی مدیر با بانوان منطقه و با حضور مشاور امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار شد .

در این مراسم که بانوان برجسته استان هرمزگان از جمله : مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ، مدیر کل بورس استان ، مدیر دانشکده فنی و حرفه ای استان و تنی چند از مدیران بانوی سایر ادارات دولتی استان بعنوان مهمان حضور داشتند ، مهندس گودرزی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه ( س) و روز زن و خوش آمد گویی به میهمانان مراسم گفت : احادیث و روایات نقل شده از ائمه معصوم و در رأس آنها نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و از همه مهمتر سوره مبارک کوثر که در شأن نزول آن حضرت فاطمه (س) می باشد نشان دهنده نقش و جایگاه آن بانوی بزرگوار می باشد و افزود الگویی همچون حضرت فازمه زهرا (س) سرمایه بزرگی برای زنان ایرانی و زنان عالم می باشد . گودرزی ادامه داد دین اسلام توجه ویژه ای به نقش زنان در جامعه داشته و نقش آفرینی حضرت زهرا در روز عاشورا و اثبات حقانیت حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش نتیجه حضوری و شجاعت زن مسلمان می باشد .

گودرزی ادامه داد به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، شرایط خاص ویژه ای برای زنان ایجاد شده که همزمان با ایجاد شرایط حضور فعال در محیط کار و جامعه امکان توجه به خانواده به عنواتن اصل مهم اجتماعی فراهم شده است  با توجه به ماهیت عملیاتی و وسعت منطقه شش عملیات انتقال گاز بانوان شاغل در بخش های فنی و پشتیبانی حضور و نقش سبزایی ایفا می کنند و بسی باعث افتخار است که ما شاهد نقش آفرینی بانوان متخصص ، متعهد و مسئولیت پذیر در بخش های مختلف این صنعت هستیم .

در ادامه این نشست مشاور امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان مطالبی را درخصوص حضور تاثیرگذار و موفق بانوان در بخش های مختلف جامعه مطرح نمودند.

گفتنی است در پایان این نشست از زحمات و تلاش های خانم علیمرادی در طول دوران تصدی مشاور مدیر در امور بانوان منطقه تجلیل بعمل آمد و هر یک از بانوان هدایا و لوح تقدیر خود را به همراه یک شاخه گل دریافت نمودند. 
1397/12/22 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
عكس هاي مرتبط :
 
..
آرشیو
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما