منطقه 6 عمليات انتقال گاز
آماده باش کامل منطقه شش عملیات انتقال گاز برای مقابله با وقوع سیلابهای احتمالی 

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز،در اولین جلسه ستاد مدیریت بحران منطقه در سال 98 بر آماده باش کامل این منطقه برای مقابله با وقوع سیلابهای احتمالی تاکید شد.

این جلسه بصورت فوری و اضطراری در ایام تعطیلات نوروزی با توجه به سیل و آبگرفتگی های اخیر در سطح کشور با حضور تمامی اعضای ستاد در سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار شد.

فرهاد امیری رئیس امور HSE و دبیر ستاد بحران منطقه، حصول اطمینان از هماهنگی و آمادگی کلیه واحدهای پشتیبانی و عملیاتی به منظور مقابله با وقوع سیلابهای احتمالی و آبگرفتگی معابر و مسیر خطوط لوله انتقال گاز در وسیع ترین منطقه عملیات انتقال گاز کشور را از اهداف این جلسه عنوان کرد. وی ادامه داد: با عنایت به وجود ERP مقابله با سیل و آب بردگی به عنوان یکی از شرایط اضطراری پیش بینی شده و اجرای مانور های گذشته، امادگی استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات موجود و حضور به موقع و موثر همکاران تلاشگر و توانمند منطقه در مقابله با این رخداد طبیعی و جلوگیری از خسارت وجود دارد.

در ادامه این جلسه راهکارهای استفاده از اثر بخشی از ظرفیت های برون سازمانی بر اساس هماهنگی های قبلی مورد ارزیابی و بازنگری قرار گرفت.

 
1398/1/17 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
 
..
آرشیو
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما