منطقه 6 عمليات انتقال گاز
برگزاری مراسم جشن انقلاب شکوهمند اسلامی و ولادت حضرت زهرا (س) در ایرانشهر 

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، به مناسبت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم جشنی با حضور پر شور کارکنان و خانواده های محترم مستقر در شهرستان ایرانشهر در سالن آمفی تئاتر دانشگاه ولایت این شهر برگزار شد.

این مراسم که در یک فضای شاد و با اجرای گروه های  هنری رقص شمشیر سیستانی، دف نوازی ، طنز و تجلیل از دانش آموزان برتر و ... همراه بود، مهندس گودرزی مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی به کارکنان و خانواده ها و مدعوین مراسم، طلعیه دهه پنجم انقلاب و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و همچنین بهار طبیعت و عید نوروز را پیشاپیش تبریک گفت و در ادامه پیام تقدیر و تشکر مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران را به کارکنان و خانواده های ایشان اعلام کرد.

مدیر منطقه به توجه و اهتمام جدی دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به توسعه زیرساختها در اقصی نقاط کشور و با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته جنوب و جنوب شرق ایران عزیز اشاره نموده و اظهار داشت: با انتقال گاز به شهرستانهای ایرانشهر و زاهدان و نیروگاههای استان تحول ارزشمندی در رشد اقتصادی، رفاه مردم و حفظ محیط زیست انجام شده و انشااله در آینده نزدیک با انتقال گاز و گازرسانی به سایر شهرستانهای استان سیستان و بلوچستان شاهد رونق و شکوفایی استان باشیم و همه ما باید خدای متعال را شاکر باشیم که فرصت خدمت رسانی به مردم را در این صنعت مهم و استراتژیک به ما عنایت کرده است .

مهندس گودرزی در ادامه ضمن تشکر از خانواده های همکاران و یادآوری نقش بی بدیل آنها در انتقال گاز  به تجلیل از دانش آموزان و فرزندان برتر همکاران پرداخت و گفت: انتظار داریم هم والدین فرزندان و هم به نوعی شورای فرهنگی منطقه برنامه ریزی و توجه جدی به موضوع آموزش و پرورش دانش آموزان عزیز داشته باشند تا به کمک خداوند متعال شاهد موفقیت و پیشرفت فرزندان کارکنان در این حوزه باشیم.

وی در پایان از زحمات و تلاشهای همکاران واحدهای خدمات اجتماعی و رفاهی، حراست، امور مالی و مرکز بهره برداری خطوط لوله ایرانشهر که با  واحد روابط عمومی منطقه در برگزاری جشن  همکاری داشته اند تقدیر و تشکر  کرد.

 
1397/12/22 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
 
..
آرشیو
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما