منطقه 6 عمليات انتقال گاز
همزمان با هفته گرامیداشت عفاف و حجاب در منطقه شش عملیات انتقال گاز برگزار شد  

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مراسم گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با شعار  حقوق شهروندی، احترام به قانون، با حضور دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان، در نمازخانه مرکزی همزمان با قرائت زیارت عاشورا، برگزار شد.

این مراسم در سومین روز از هفته گرامیداشت عفاف و حجاب با شعار  حقوق شهروندی، احترام به قانون، همزمان با قرائت زیارت عاشورا در روز دوشنبه 17 تیرماه در نمازخانه مرکزی منطقه برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی که به عنوان سخنران حضور داشت، ضمن تبریک دهه کرامت و گرامیداشت این هفته، گفت: شخصیت هر شخصی بر اساس نوع رفتار اوست و با خود شناسی است که می توانیم خدا و دیگران را بشناسیم.

وی مهمترین سرمایه انسان را ادب او عنوان کرد و افزود: ادب را باید کسب کرد، هیچگاه ثروت ادب نمی آورد، ادب یک هنری است که باید آموخت. وی یکی از مصادیق ادب را عفت عنوان کرد و گفت: نوع نگاه، رفتار، اخلاق مداری، احترام متقابل و حفظ آبروی یک مؤمن از دیگر مصادیق عفت می باشد.

اسماعیلی با بیان اینکه حجاب فقط پوشش و چادر نیست، گفت: مرد نیز باید عفاف و حجاب داشته باشد، عفاف مقدمه ای بر حجاب است و هر دو به منزله دو بالی است برای رسیدن به کرامت.

اسماعیلی ادامه داد: هیچ کس حق قضاوت نسبت به دیگران ندارد و اعتبار و آبروی یک انسان نباید بخاطر بی تدبیری برخی افراد از دست برود.

دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با اشاره به حدیثی از امام جعفرصادق(ع) گفت: پدرم مرا به سه نکته توصیه کرده است، هرکسی با رفیق بد هم نشین باشد، سالم نمی ماند، هرکسی مراقب گفتار ش نباشد، پشیمان می شود و هرکسی به مکان های بد رفت و آمد، رفتارش بد می شود.

 
1398/4/19 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
 
..
آرشیو
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما