منطقه 6 عمليات انتقال گاز
کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز با حضور در راهپیمائی روز قدس، توطئه معامله قرن را محکوم کردند 

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، همزمان با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برابر با دهم خرداد ماه 98، مدیر و کارکنان این منطقه با حضور در راهپیمائی روز قدس، ضمن اعلام انزجار از مستکبرین، توطئه معامله قرن را محکوم و تثبیت هر چه بیشتر آرمان فلسطین را خواستار شدند.

بنا به این گزارش، روزه داران منطقه شش عملیات انتقا گاز همگام با مردم هرمزگان با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشته و جنایت‌های رژیم صهیونیستی که با حمایت آمریکا در سرزمین اشغالی قدس انجام می‌شود، را محکوم کردند.

کرم گودرزی،مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز، در حاشیه این مراسم گفت: ابتکار عالمانه و اندیشمندانه معمار کبیر انقلاب اسلامی  در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز قدس نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در معرفی خوی و روش استعماری رژیم اشغالگر قدس و حقانیت ملت مظلوم فلسطین به جهانیان داشته است.

وی ادامه داد: روز جهانی قدس به عنوان نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان جهان و معرفی رژیم اشغالگر قدس بعنوان نماد ترور، آدمکشی و نقص کامل قوانین و قواعد بین المللی می باشد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در بندرعباس مرکز استان هرمزگان ساعت ۱۱ ظهر از محل بوستان شهید دباغیان به سمت مسجد جامع بندرعباس با شعار " مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و پاسخ نه به معاله قرن و تثبیت آرمانهای فلسطین" برگزار شد.

حافظان خلیج فارس در گرمای حدود ۴۰ درجه در محل تعیین شده برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس (بوستان شهید دباغیان) جمع شده بودند و در دستان آنها پلاکاردها و دست نوشته‌هایی از مبارزات مردم مظلوم فلسطین، حمایت از ملت فلسطین و تصویرهایی از امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و پرچم‌های سه رنگ ایران دیده می‌شد.

«آیت الله سید احمد حسینی خراسانی» نماینده مجلس خبرگان رهبری در خراسان رضوی سخنران ویژه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در بندرعباس بود.

گفننی است، معاملهٔ قرن اصطلاحی سیاسی است و به طرحی گفته می‌شود که از سوی دولت ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در راستای روند صلح بین دولت فلسطین و دولت اسرائیل، که اسرائیل، در ازای دریافت امتیازهایی فراتر از تعهدات قبلی سازمان آزادی‌بخش فلسطین و قطعنامه‌های شورای امنیت، و الحاق بخش‌هایی از مناطق اشغال‌شده به خاک خود، با تشکیل دولت مستقل فلسطینی موافقت می‌کند. ترامپ داماد خود کوشنر را بعنوان دلال معامله منسوب کرده‌است.

 
1398/3/12 يكشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
 
..
آرشیو
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما