منطقه 6 عمليات انتقال گاز
حفظ پایداری ارتباطات منطقه شش عملیات انتقال گاز با اجرای پروژه اصلاح شبکه کابل مخابراتی  

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز؛ با اجرای پروژه اصلاح شبکه کابل مخابراتی آسیب دیده از اداره مرکزی به طرف مرکز بهره برداری خطوط لوله سرخون به طول 700 متر، پایداری ارتباطات خطوط تلفن و دیتا ارتقا یافت.

خوبیار افرومند، رئیس ارتباطات و فنآوری اطلاعات منطقه، با اعلام این خبر گفت: با توجه به نفوذ رطوبت طی سالیان گذشته به کابل 50 زوج مخابراتی مرکز بهره برداری خطوط لوله سرخون به طرف اداره مرکزی، که باعث اختلال و کاهش کیفیت ارتباط خطوط تلفن و دیتا شده بود، پس از عیب یابی، پروژه اصلاح شبکه کابل مخابراتی تعریف شد.

افرومند با اشاره به اینکه عیب اصلی مربوط به نقطه اتصال کابلی زیر جاده جدیدالاحداث اداره مرکزی بود، ادامه داد: به کمک حفاری دستی و با همکاری واحد مستغلات، مسیر دقیق کابلی مشخص گردید.

رئیس ارتباطات و فنآوری اطلاعات منطقه، ضمن تشکر از واحدهای مستغلات و حمل و نقل یارد سرخون که با واحد مخابرات منطقه همکاری داشته اند، اظهار داشت: با توجه به حساسیت خطوط تلفن و دیتای موجود بر روی این کابل مخابراتی ، اجرای این پروژه با امکانات موجود در منطقه، ضمن صرفه جویی اقتصادی در زمینه اجرای کابل کشی که هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال را در بر می داشت، که با همکاری واحدهای مخابرات،حمل و نقل یارد سرخون و مستغلات منطقه در گرمترین روزهای خرداد ماه سال جاری طی دو روز با موفقیت به پایان رسید و پایداری ارتباطات حساس منطقه شش عملیات انتقال گاز در راستای خط مشی سازمان، حفظ و اجرا گردید.

وی به مراحل اجرای این پروژه نیز پرداخت و گفت: عیب یابی و مسیر یابی، حفاری، کابل کشی و مارکرگذاری از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه بود.

 
1398/4/18 سه‌شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
 
..
آرشیو
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما