تصویر روز

پيوندها

نشريات

خوش آمد

منطقه 6 عمليات انتقال گاز
برگزاری اولین مانور سراسری سطح A در سال 98 در منطقه شش عملیات انتقال گاز 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، رئیس ستاد پدافندغیرعامل و مدیریت بحران منطقه از برگزاری اولین مانور سراسری (سطح A) در تیرماه سال 1398 با عنوان انفجار و آتش سوزی در اثر خرابکاری در خطوط لوله انتقال گاز در محدوده ی شهرستان کرمان خبر داد.
1398/4/25 سه‌شنبه
....
همزمان با هفته گرامیداشت عفاف و حجاب در منطقه شش عملیات انتقال گاز برگزار شد  
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مراسم گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با شعار حقوق شهروندی، احترام به قانون، با حضور دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان، در نمازخانه مرکزی همزمان با قرائت زیارت عاشورا، برگزار شد.
1398/4/19 چهارشنبه
....
حفظ پایداری ارتباطات منطقه شش عملیات انتقال گاز با اجرای پروژه اصلاح شبکه کابل مخابراتی  
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز؛ با اجرای پروژه اصلاح شبکه کابل مخابراتی آسیب دیده از اداره مرکزی به طرف مرکز بهره برداری خطوط لوله سرخون به طول 700 متر، پایداری ارتباطات خطوط تلفن و دیتا ارتقا یافت.
1398/4/18 سه‌شنبه
....
انجام به موقع برنامه های عملیاتی و تعمیراتی منطقه شش عملیات انتقال گاز جهت ورود به فصل سرما 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مهندس کرم گودرزی ضمن اعلام آخرین برنامه های تعمیراتی منطقه در سه ماهه نخست سال 1398 از آمادگی این منطقه جهت ورود به فصل سرما خبر داد.
1398/4/18 سه‌شنبه
....
کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز با حضور در راهپیمائی روز قدس، توطئه معامله قرن را محکوم کردند 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، همزمان با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برابر با دهم خرداد ماه 98، مدیر و کارکنان این منطقه با حضور در راهپیمائی روز قدس، ضمن اعلام انزجار از مستکبرین، توطئه معامله قرن را محکوم و تثبیت هر چه بیشتر آرمان فلسطین را خواستار شدند.
1398/3/12 يكشنبه
....
آرشیو
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما